Değerli Üye ve Müşterilerimiz; Gizlilik Kurallarımız, yaptığımız iletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kisisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek isteriz. Kişisel verilerinizin guvenlikportal.com tarafından toplanmamaktadır.

Size Ait Verileri Hangi Amaçlarla Kullanıyoruz?

Kişisel verileriniz özellikle şu amaçla kullanılmaktadır: Hizmetlerimiz ile ilgili kullanıcılarımızın şikayet ve önerilerini değerlendirebilmektir.

Bilgileinize Erişme, Değiştirme Ve İmha Talepleri

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin doğru ve güncel olması önemlidir. Bu nedenle kişisel verilerinizde bir değişiklik meydana geldiğinde lütfen bize bildiriniz. Profilinizdeki verileri web sitesinde yer alan “Ayarlar” bölümünden değiştirebilirsiniz. Bununla beraber 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca kendinizle ilgili; Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenebilir, Yüklediğiniz resimlere varsa ayrıntıları talep edebilir, Eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini, güncellenmesini isteyebilir Bilgilerin işlenmesini gerektiren sebepler ortadan kalktıysa aktarım yapılan üçüncü kişilere yapılacak bildirimleri de kapsayacak şekilde silinmesini isteyebilir

Gizlilik Politikası’nda Değişiklik Yapılması

Gizlilik Politikası zaman zaman değiştirilebilir. Gizlilik Politikası güncellendiğinde web sitemizde duyurulacaktır. Bizimle İletişime Geçin Gizlilik Politikası veya diğer veri koruma uygulamalarımıza ilişkin herhangi bir soru veya endişenizin bulunması halinde veya bir erişim talebinizin bulunması halinde, başvuru formunu kullanarak bize aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:

E-posta: info@guvenlikportal.com